ULAN İSTANBUL KARLOS (ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL) KİMDİR – ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL BİYOGRAFİSİ VE RESİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ulan istanbul karlos kim - ULAN İSTANBUL KARLOS (ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL) KİMDİR - ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL BİYOGRAFİSİ VE RESİMLERİULAN İSTANBUL DİZİSİ KARLOS…

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Ulan İstanbul izleyiciler ile buluşarak oldukça beğenilmeye başlamıştır. Ulan İstanbul dizisinin başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Sevtap Özaltun, Kaan Yıldırım, Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin yer aldığı dizi İstanbul da bir suç örgütünün farklı hayatlardan bir araya gelerek birbirleri arasındaki dostluk ve kendilerine has soygun yapma tekniklerini anlatacak olan Ulan İstanbul dizisi konusu kadar oyuncu kadrosu ile de oldukça dikkat çekmektedir.

Ulan İstanbul dizisi oyuncuları arasında olan ve Karlos karakterini canlandıran Erkan Kolçak Köstendil dizi oyuncuları arasında en çok beğenilen ve merak edilen isimler arasında yer almaktadır.

Sizlere bu yazımızda olarak Ulan İstanbul dizisi oyuncuları arasında olan Karlos karakteri Erkan Kolçak Köstendil kimdir, Erkan Kolçak Köstendil kaç yaşındadır, hangi dizilerde oynamıştır, Erkan Kolçak Köstendil biyografisini paylaşacağız.

ULAN İSTANBUL DİZİ OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir

Ulan İstanbul dizisinde Karlos karakterini canlandıran Erkan Kolçak Köstendil 16 Ocak 1983 yılında Bursa da doğmuştur. Liseyi Bursa Atatürk Lisesi’nde tamamlamıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli tiyatro oyunlarında, film ve dizilerde rol almıştır.
İlk Facebook dizisi Mukadderat’ı yazıp yönetmiştir (2009). Ayrıca çektiği kısa film Vakit, Galatasaray Üniversitesi Sinepark Kısa Film Yarışması ‘En iyi senaryo -En iyi görüntü’.
Kral Midas Kısa Film Yarışması ‘En İyi Film-En İyi Yönetmen’.
47. Antalya Altın Portakal Film Festivali Özel Gösterim iyi senaryo-en iyi görüntü-en iyi yönetmen-en iyi film ödüllerini almıştır.
Amsterdam ve İstanbul’da çekimleri tamamlanan orta metraj film olan “Torbacının Esrarı” yazıp yönettiği bir diğer filmidir. “Tarot”, “Inside The Door” adlı kısa filmlerde rol almıştır. Yazdığı, yönettiği ve oynadığı “Karşı Cinsle Tanışma Sanatı” adlı tiyatro oyunu Isparta “sanal cafe”de sahnelenmiştir. İkincikat’ta oynanmaya devam eden “AuT” adlı oyunda çok başarılı bir performans sergilemektedir.
TRT1 de gösterilen “Sakarya Fırat” dizisindeki Er Mahmut Karakum karakteriyle herkesin beğenisini kazanmıştır. “Merhamet” dizisinde Mehmet karakterine hayat vermektedir (2013). Tiyatro Tiyatro dergisi tarafından “Yılın Erkek Oyuncusu” ödülünü ‘Aut taki rolüyle Erkan Kolçak Köstendil ve ‘Disko 5 No lu oyunundaki performansıyla Mirza Metin paylaşmıştır. ’17. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri, Seçici Kurul Genç Oyuncu Özel Ödülü: Erkan Kolçak Köstendil (Aut – Sıfırnoktaiki) almıştır.

Erkan Kolçak Köstendil Resimleri

                                
erkan kolçak köstendil kim - ULAN İSTANBUL KARLOS (ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL) KİMDİR - ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL BİYOGRAFİSİ VE RESİMLERİ

 erkan kolçak köstendil kim.jpg1  - ULAN İSTANBUL KARLOS (ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL) KİMDİR - ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL BİYOGRAFİSİ VE RESİMLERİerkan kolçak köstendil kim.jpg1 .jpg2  - ULAN İSTANBUL KARLOS (ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL) KİMDİR - ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL BİYOGRAFİSİ VE RESİMLERİ

erkan kolçak köstendil kimdir, erkan kolçak köstendil biyografi, erkan kolçak köstendil hayatı, erkan kolçak köstendil kaç yaşında, erkan kolçak köstendil resimleri, erkan kolçak köstendil foto galeri, erkan kolçak köstendil kim, erkan kolçak köstendil ulan istanbul dizisi, erkan kolçak köstendil hangi dizilerde oynadı, erkan kolçak köstendil oynadığı diziler, erkan kolçak köstendil hakkında merak edilenler, ulan istanbul karlos kimdir, ulan istanbul karlos karakteri kim, ulan istanbul dizisi karlos gerçek ismi, karlos ulan istanbul, karlos 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir