ÜNLÜLER TAKIMINDAN KİMLER GÖNÜLLÜLER TAKIMINA GEÇTİ – GÖNÜLLÜLER TAKIMINA GEÇENLER KİMLER

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014 yarışmacıları kimler 3 - ÜNLÜLER TAKIMINDAN KİMLER GÖNÜLLÜLER TAKIMINA GEÇTİ - GÖNÜLLÜLER TAKIMINA GEÇENLER KİMLERÜNLÜLER TAKIMINDAN KİMLER GÖNÜLLÜLER TAKIMINA GEÇTİ…

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta birbirinden renkli oyunların ve inanılmaz hediyelerin olduğu yarışmada artık devam etmek gittikçe zorlaşıyor. Her hafta Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bilindiği gibi her Pazartesi günü bir eleme yapılıyor ve bir kişi adaya veda ediyor. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında en çok yarışmacı kaybeden takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımında 4 yarışmacı ve ünlüler takımında ise 8 kişi kaldı.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bu hafta adaların birleşmesini ve birleşme partisi olacağını bekleyen yarışmacılar büyük bir sürprizle karşılaştılar. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında gönüllüler takımı 4 kişi kaldığı için ünlüler takımından 2 kişi gönüllüler takımına geçerek takım sayıları eşitlendi.

26 Nisan Cumartesi akşamı yapılan ada konseyinde Ünlüler takımı içlerinden 2 kişiyi seçerek Gönüllüler takımına gitmesi için isimler yazdılar. Ünlüler takımı yazdıkları isimlerde en çok kimin ismi yazıldı cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ünlüler Takımından Kimler Gönüllüler Takımına Geçti?

26 Nisan Cumartesi yapılan ada konseyinde ünlüler takımından gönüllüler takımına geçmesi için yazılan isimlerden en çok oy AKIN ve DUYGU çıktı.

Yani Ünlüler takımından Gönüllüler takımına geçen isimler AKIN ve DUYGU oldu.

DUYGU ve AKIN Gönüllüler Takımına Geçen İsimler Oldular.

Oylama hakkında YORUM yapabilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

survivor ada konseyinde kimin ismi yazıldı, ünlüler takımından kimler gönüllüler takımınsa geçti, gönüllüler takımına kimler geçti, kimler gönüllüler takımına geçti, ünlüler takımından en çok kimin ismi yazıldı, gönüllüler takımına geçen ünlüler kimler, hangi ünlüler gönüllüler takımına geçti, oylarda en çok kimin ismi çıktı, cumartesi günü kimler gönüllüler takımına geçti. gönüllüler takımına geçenler kimler oldu, 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir