UNUTULAN ŞEKİLLİ EKRAN KİLİDİNİ BULMA – EKRAN ŞİFRESİNİN BULUNMASI NASIL

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
ekran kilidi bulma - UNUTULAN ŞEKİLLİ EKRAN KİLİDİNİ BULMA - EKRAN ŞİFRESİNİN BULUNMASI NASIL

AKILLI TELEFONLARDA GÖRSEL EKRAN KİLİDİ…

Günümüzün artık vazgeçilmezi olan ve hemen hemen hepimizde bulunan, elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar hızla yaygınlaşmaya devam ediyor. Neredeyse her üç ayda bir yenisi çıkan Android İşletim Sistemli Akıllı Telefonlar hayatımıza büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Akıllı Telefonu olan herkesin şüphesiz telefonunun içinde özel bilgiler, resimler, mesajlar vb. şeyler bulunmaktadır. Akıllı telefon kullanıcıları ise bu gizli kalması ve kimsenin görmesini istemediği bilgileri için telefonuna şifre koymaktadır.
Fakat artık şifrereleme işlemlerinin en yeni olan ve tercih edileni, görsel şifre yani ekranda elinizi sayılar üzerinde kaydırarak grafik olarak yapılan şifreler kullanıcılar için kullanımı daha kolay olması için tercih edilmektedir.

Peki telefonunuzun ekranını açmak için oluşturduğunuz görsel şekilli şifreyi unuttuğunuzda ne yapacaksınız. Telefon ekranı şekilli şifrenizi unuttuğunuzda işte yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İşte Telefonunuzun Ekranının Şifresini Unuttuğunuzda Yapmanız Gerekenler.

Neler Gerekli?

1. Bu çözüm için, telefonunuzun internete bağlı olması gerekmektedir.
2. Bu telefonunuzda erişilebilir bir google hesabınız olmalı.
3. Eğer google hesabınızın şifresini de unuttuysanız, bu durumda tek seçenek, hard-reset yapmak oluyor.

Ekran Kilidi Paypas Uygulaması Yükleme

1. Google Play’ın Web versiyonunu açın.
2. Android cihazınızda kullandığınız google hesabınızla giriş yapın.
3. Screen Lock Bypass uygulamasını yükleyin
4. Cihazınızı yeniden başlatın

Unutmayın, bu uygulama ile telefonunuzun ekran kilidine ve telefona giriş yapabilirsiniz. Ancak ekran kilidi ve eşleştirme şifresini kaldırmaz. Bu uygulama, nihai olarak hard-reset yapmanız gerektiğinden, telefona ulaşıp kişisel verilerinizi yedeklemekte size yardımcı olacaktır.


Cihazına Hard-Reset Yapmak: En Köklü Çözüm Budur

Hard-reset genelilkle iki şekilde yapılır ve bunu yaptığınızda cihazınız fabrıka ayarlarına dönmüş olur. Tabii cihazdaki tüm verileriniz silinir. Ancak unuttuğunuz şifrenizde silinecektir.:

Cihazını fabrika ayarlarına döndürerek: Settings/Ayarlar > Privacy /Gizlilik> Factory Data Reset/Fabrika Ayarlarına Dönme.

Recovery Menu’den yapabilirsiniz. Bunu yaparken, galaxy cihazların çoğu için Ses açma+home+power tuşlarına basıp, recovery menu’ye girmelisiniz ve sonra da oradan Wipe data, Wipe Factory reset seçeneklerini uygulamalısınız.

telefonumun ekran kilidini unuttum nasıl bulabilirim, unutulan ekran kilidi nasıl bulunur, şekilli ekran kilitleri nasıl bulunur, telefonumun görsel şifresini nasıl bulabilirim, android telefonlarda ekran kilidi koyma, akıllı telefonlarda unutulan ekran kilidini bulma, ekran kilidimi nasıl bulurum, unutulan ekran kilidi nasıl bulunur resimli anlatım, cep telefonu görsel ekran şifresi nasıl konulur nasıl bulunur, akıllı telefonlarda şekilli ekran kilidi koyma ve unutulan şifreyi bulmak nasıl, teknoloji haberleri, yeni çıkan teknoloji haberleri, samsung S4 ekran kilidi bulma, HTC ekran kilidi bulma, general mobile ekran kilidi bulma,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir