WİFİ ŞİFRE KIRMA – WİRELESS ŞİFRESİ KIRMA – İNTERNET ŞİFRESİ KIRMA PROGRAMI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
wifi şifre kırma - WİFİ ŞİFRE KIRMA - WİRELESS ŞİFRESİ KIRMA - İNTERNET ŞİFRESİ KIRMA PROGRAMI

WİFİ ŞİFRE KIRMA…

Teknoloji alanındaki gelişmeler sayesinde hemen hemen her yerde ve her an internete erişim kolaylaştı. Herkesin genelde cep telefonlarından internete girmelerinin arttığı şu günlerde kimisi internet paketleri ile kimisi ise etraftaki kablosuz modem wifi aracılığı ile internete giriş işlemini sağlıyorlar.

İnternete cep telefonlarından girenler etraftaki ağları tarayıp internete girmeleri için o wireless wifi şifresini bilmeleri gerekmektedir. Artık internetsiz ortam kalmadığı gibi her internet sahibi ise kablosuz modemlerine şifreler koymaktadırlar. Alışveriş merkezleri, cadde üzerindeki dükkanlar, belediye binaları, okullarda hemen hemen her yerde internet var ama tabi ki hepsinin şifresi var.
Özellikle öğrenciler tarafından okullardaki wifi şifreleri araştırılıp kırmaya çalışılmaktadır. Alışveriş merkezlerindeki wifi şifreleri ise sisteme telefon numarası ile girilip gelen şifre ile girilmeyi sağlıyor, bazen şifre gelmiyor bile yani uzun iş böyle olması. O yüzden wifi şifresi kırma programları ve wireless şifresi öğrenme gibi yöntemler geliştirilmiştir.

Sizlere bu yazımızda wifi şifresi wireless şifresi nasıl kırılır öğrenilir bu konu hakkında bilgi vereceğiz. okullarda kullanılan wifi şifrelerini kırmak, alışveriş merkezlerindeki wifi şifrelerini kırmak gibi yapılan araştırmaların üzerine sizlere bu konu hakkında bilgiler derledik.

WİFİ ŞİFRE KIRMA PROGRAMI>>>

Wifi, Wireless Şifre Kırıcı Programı Kullanışı

Cep telefonundan internete girmek ve çevredeki wifi wireless şifrelerini kırmak isteyenler yukarıdaki wifi şifre kırma programını indirerek programı kurmaları gerekmektedir. Programı kurduktan sonraki işlemler ise çok basittir.
Programa giriş yapıyorsunuz ve program otomatik etraftaki wifi adreslerini tarıyor liste şeklinde size sunuyor. Sizin yapmanız gereken ise sadece wifi adresi üzerine tıklamanız olacaktır.

wifi şifre kırma, wifi şifresi nasıl kırılır, wifi şifre kırma programı, wifi şifresini nasıl kırabilirim, wifi şifresi öğrenmek nasıl, wifi şifresi öğrenme, vifi şifre kırıcı programı, vifi şifre kırmak, wireless şifre kırma programı, wireless şifresi kırma, programsız wifi şifre kırma, wifi şifresi öğrenme, komşunun wifi şifresini nasıl bulabilirim, okulun wifi şifresini nasıl öğrenebilirim, okulun wifi şifresini kırmak, vaylıs şifre kırma, waylıs şifre kırma işlemleri, nasıl wifi şifresi kırılır, wireless şifresini nasıl kırılır, alışveriş merkezleri wifi şifreleri,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir