X FACTOR İLYAS YALÇINTAŞ İNCİR ŞARKISI DİNLE – İLYAS İNCİR ŞARKISI DİNLE X FACTOR STAR IŞIĞI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilyas yalçıntaş incir şarkısı dinle, ilyas yalçıntaş incirler şarkısı dinle, x factor yarışması, x factor 1. bölüm izle, x factor izle 1. bölüm, x factor star ışığı ilyas yalçıntaş incir şarkısı dinle, incir şarkısı dinle x factor, x factor yarışmasında incir şarkısı dinle, x factor star ışığı incir şarkısı, incir şarkısı dinle x factor,

X Factor yarışması2 - X FACTOR İLYAS YALÇINTAŞ İNCİR ŞARKISI DİNLE - İLYAS İNCİR ŞARKISI DİNLE X FACTOR STAR IŞIĞI

Kanal D ekranlarında başlayan ve ilk bölümde izleyici kitlesini oluşturan X Factor Star Işığı şarkı yarışması birbirinden güçlü ve güzel sesleri ekranlara getirmeye devam ediyor. Jüri üyeliğini Armağan Çağlayan, Emre Aydın, Ziynet Sali ve Ömer Karacan’ın yaptığı x factor yarışması ilk bölümü ile 10 Şubat Pazartesi akşamı ekrana geldi.

Birbirinden güzel seslerin katıldığı X Factor Star Işığı 1. bölüm ile izleyici karşısına çıktı ve birçok güzel sesin arasından jüriyi etkileyen ve tam not alan İlyas Yalçıntaş’ın söylediği İncir şarkısı oldu.

İlyas Yalçıntaş İncirler olmadan gel şarkısı ile X Factor Star Işığı yarışması nda şarkısını seslendirdikten sonra izleyicilerden ve jüriden büyük övgüler almayı başardı.

İşte X Factor Star Işığı Yarışması İlyas Yalçıntaş İncirler Şarkısı

X Factor İlyas Yalçıntaş İncir Şarkısı Dinle

                               

Video çalışmazsa aşağıdaki linke tıklayarak da şarkıyı dinleyebilirsiniz.

X Factor İlyas İncir Şarkısı Dinle>>>

Şarkı Hakkındaki Düşüncelerinizi YORUM Bölümünden Paylaşabilirsiniz.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir