X FACTOR STAR IŞIĞI YARIŞMASI – X FACTOR YARIŞMASI JÜRİ ÜYELERİ KİMLER ÖDÜLÜ NE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

x factor yarışması ne zaman, x factor yarışma üyeleri kimler, x factor yarışması nasıl olacak, x factor, x factor yarışması jürisinde kimler var, , x factor yarışmasına kimler katılabilir, x factor yarışmasına nasıl katılabilirim, x factore nasıl katılabilirim, x factor başvuru formu doldur,

X Factor yarışması - X FACTOR STAR IŞIĞI YARIŞMASI - X FACTOR YARIŞMASI JÜRİ ÜYELERİ KİMLER ÖDÜLÜ NE

Türkiye’nin en büyük para ödüllü yarışması olan X Factor Kanal D ekranlarında başlamaya hazırlanıyor. X-Factor yarışması bir şarkı yarışması olacak ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen yarışmacılar arasından star yaratma konseptli olacak. X Factor yarışması MED yapım aracılığı ile ekranlarda olacak. Dünya genelinde 20′ ye yakın ülkede yayınlanan ve en çok izlenen yarışma programı olan X Factor Türkiye için elemeler başldı. X Factor yarışması dünya çapında bir çok sanatçıyı bizlere tanıtarak dünya starı yapmaya yardımcı olmuştur. Şimdi ise bir dünya starı Türkiye’den çıkmaya hazırlanıyor.

X Factor yarışmasında, konusunda uzman 4 jüri üyesi olacak ve şarkılarını söyleyen yarışmacılar hakkında yorumlar yapacaklar. Jüri üyeleri sadece yarışmacıların performansları ile değil son ayrıca 12′ ye kalan yarışmacıların her şeyi ile ilgilenecekler giyiminden şarkı seçimine, duruşundan ve konuşmasından her şeyi ile ilgilenecek. Oylamanın yine SMS ile yapılacağı yarışmaya yarışmacılar isterlerse tek isterlerse grup halinde de katılabiliyorlar.

X Factor Yarışması Jüri Üyeleri Kimler

– Emre Aydın
– Armağan Çağlayan
– Ziynet Sali
– Ömer Karacan (Ömer Karacan Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
bu yazıyı çalanın taaa ….. bu yazıyı çalan kişi şunları kabul etmiş olur eğer bu yazıyı çalıyorsam ben şerefsizin tekiyim kafam 2 kelime yazı yazmaya basmıyor ben bir malım bu yazıyı çalmakla hakkımda söylenmiş herşeyi kabul etmiş olurum yinede bu yazdığımı görüpte yayınlayanlar onlarında ayrıyetten ….
X Factor Yarışması Hakkında Bilgiler

X Factor’ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar ‘X Factor’e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecek. ‘X Factor’ün jüri üyeleri, yarışmada sadece  jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak.
Finallerde 12 yetenekli yarışmacı; şarkılarını stüdyoda orkestra eşliğinde söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak. Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise yeni bir ‘star’ doğacak.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir