X FACTOR TAHA ISLAK ISLAK DİNLE – STAR IŞIĞI YARIŞMASI TAHA ISLAK ISLAK DİNLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

x factor yarışması, x factor taha, x factor ıslak ıslak şarkısını söyeleyen çocuk, x factor star ışığı yarışması ıslak ıslak dinle, , x factor taha ıslak ıslak dinle, star ışığı yarışması ıslak ıslak şarkısı dinle, taha ıslak ıslak x factor yarışması izle, x factor star ışığı 2. bölüm izle, x factor taha ikinci şarkısı dinle, x factor taha vay vay vay dinle,

x factor taha ıslak ıslak dinle 1024x576 - X FACTOR TAHA ISLAK ISLAK DİNLE - STAR IŞIĞI YARIŞMASI TAHA ISLAK ISLAK DİNLE

X Factor Taha Batıkan 

Kanal D’nin sevilen yarışması X factor star ışığı tüm hızıyla devam ediyor. Jüri koltuğunda Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın oturduğu X factor star ışığı yarışmasında birbirinden renkli ve başarılı yarışmacılar yer alıyor.
Her hafta farklı şarkılar söyleyerek  performanslarını sergileyen yarışmacıların hepsi birbirinden başarılı yarışmacılardır. X factor yarışmasının başarılı isimlerinin arasında jüriye kendini sevdiren ve söylediği şarkılar ile de büyük beğeni toplayan Taha Batıkan yer alıyor. Taha Batıkan ilk performansında Ahmet KJya’nın içimde ölen biri var şarkısını söyleyerek beğeni toplamıştı.

X factor star ışığı yarışmasının 2. bölümünde Cem Karaca’nın Islak Islak şarkısını seslendiren başarılı yarışmacı Taha yaptığı bir açıklamanın yanlış anlaşılması sonucu elendi. Şarkısını bitirdikten sonra jüri değerlendirme yaparken Taha ne karar verirseniz verin beni derinden etkilemeyecek içerde benden daha çok üzülecek arkadaşlar var diyerek arkadaşlarını düşünen Taha’nın bu sözleri yanlış anlaşılması sonucu elenmesine neden oldu.

İşte X Factor Star Işığı Taha Batıkan Islak Islak Performansı

                              

X Factor Taha Islak Islak Dinlemek İçin TIKLAYINIZ>>>

Taha Batıkan Islak Islak Performansı Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir