X FACTOR YARIŞMASI FERAH AŞK ŞARKISI DİNLE – STAR IŞIĞI YARIŞMASI FERAH'IN SÖYLEDİĞİ AŞK ŞARKISI DİNLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

x factor yarışması, x factor yarışması ferahın söylediği aşk şarkısı dinle, x factor yarışması jüri üyeleri kimler, x factor ferah performansı dinle, x factor 1. bölüm aşk şarkısı dinle, x factor 1. bölüm izle, x factor 1. bölüm performansları izle, ,x factor ferah zeydanın söylediği sertab erener şarkısı aşk, x factor sertab erener şarkısını söyleyen kız,

x factor ferah zeydan aşk şarkısı dinle - X FACTOR YARIŞMASI FERAH AŞK ŞARKISI DİNLE - STAR IŞIĞI YARIŞMASI FERAH'IN SÖYLEDİĞİ AŞK ŞARKISI DİNLE

Kanal D’nin yeni yarışması X Factor Star ışığı yarışması ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmıştır. X factor yarışması jüri koltuğunda Armağan Çağlayan, Ziynet Sali, Emre Aydın ve Ömer Karacan’ın oturduğu şarkı yarışması ilk bölümü ile izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Bir çok yeni yeteneklerin katıldığı yarışmada ilk performansı ile izleyenlerden ve jüri den tam not almayı başaran ferah söylediği aşk şarkısı ile ayakta alkışlandı. Hem gitar çalıp hemde şarkı söyleyen başarılı yarışmacı ferah Sertab Erener’in Aşk şarkısını söyledi ve herkesin tüylerini diken diken etmeyi başardı.

X Factor Ferah Zeydan aşk şarkısı ile keyifli anlar yaşatırken yaptığı açıklamalar ile de hem jüri üyelerine hemde izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.  Gözleri dolan ve ağlamaklı olan jüri üyeleri ferahın bu performansı sonrasında ayakta alkışladılar. bu yazıyı çalanın taaa ….. bu yazıyı çalan kişi şunları kabul etmiş olur eğer bu yazıyı çalıyorsam ben şerefsizin tekiyim kafam 2 kelime yazı yazmaya basmıyor ben bir malım bu yazıyı çalmakla hakkımda söylenmiş herşeyi kabul etmiş olurum yinede bu yazdığımı görüpte yayınlayanlar onlarında ayrıyetten ….
İşte X Factor Ferah Zeydan Aşk Şarkısı

                                       />

X Factor Ferah Aşk Şarkısı Sözleri

Sertab Erener – Aşk 

Aşk kaç büyümden,
Aşk dön ölümden,
Aşk bir sebepten,
Gel gir dünyama.

Aşk dön ölümden,
Bir sebepten,
gir dünyama.

Aşk dön ölümden,
Geç tenimden,
gel gir dünyama.

Aşk vur yürekten,
Aşk yak gönülden,

Aşk geç tenimden,
Gel gir kanıma.

.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir