YASAK DİZİSİ NEJAT (BURAK YAMANTÜRK) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

yasak dizisi nejat kimdir - YASAK DİZİSİ NEJAT (BURAK YAMANTÜRK) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİYASAK DİZİSİ NEJAT …

Son zamanlarda ekranlara gelen dizilerin hemen hemen hepsi bir romandan ve hikayenin diziye uyarlanması oluyor. Bunlara yeni eklenen dizilerden biriside YASAK dizisi oldu. Yasak dizisi ATV ekranlarında izleyici ile buluştu. Türkiye’nin ilk kadın romancısı olan Fatma Aliye Hanım’ın Muharadat adlı romanının diziye uyarlanması olan Yasak dizisi izleyiciden tam not almayı başardı.

Atv de yayınlanan Yasak dizisi Osmanlının son dönemlerinde geçen olayları konu alıyor ve gerek oyuncuların kıyafetleri gerek dekorlar bire bir o dönemi yansıtmaktadır.
Yasak dizisinin oyuncu kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Yasak dizisinin başrollerini Fikret Kuşkan, Deniz Çakır, Burak Yamantürk, Ezgi Eyüboğlu gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Sizlere bu yazımızda Yasak dizisi oyuncuları arasında olan ve Nejat karakteri ile beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Burak Yamantürk hayatı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Yasak dizisi Nejat karakteri ve Burak Yamantürk hakkında merak edilenleri yaşı, boyu, kilosu gibi bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Burak Yamantürk Kimdir

Yasak dizisinde Nejat karakterini canlandıran Burak Yamantürk, 14 Eylül 1980 yılında Sivas ta doğmuştur. Yakışıklı oyuncu, İstanbul Üniversitesi Su altı Teknolojisi Bölümünden mezun olduktan sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü’ne devam etmiş ve mezun olmuştır.
Burak Yamantürk’ün ilk sinema ve oyunculuk deneyimi, Levent Semerci’nin Ayhan Hanım adlı filmidir. Daha sonra Burak Yamantürk, Mehmet Alantuğ’un başrol oynadığı Kanal D dizisi Veda’da, İttihatçi Kemal rolü ile dikkatleri üzerinde toplamıştır. Daha sonra Tatar Ramazan dizisi kadrosuna katılan Burak Yamantürk’ün, ikinci dizi deneyimi Tatar Ramazan olmuştur. Burak Yamantürk oyunculuğun yanında İstanbul Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu’nun üyesidir.

Burak Yamantürk Resimleri

yasak dizisi nejat kimdir1 - YASAK DİZİSİ NEJAT (BURAK YAMANTÜRK) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

yasak dizisi nejat kimdir2 - YASAK DİZİSİ NEJAT (BURAK YAMANTÜRK) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

yasak dizisi nejat kimdir3 - YASAK DİZİSİ NEJAT (BURAK YAMANTÜRK) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

yasak dizisi oyuncuları kimler, yasak dizi karakter isimleri, yasak dizisinde kim kimdir, yasak dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor, yasak dizisi nejat kim, yasak dizisindeki nejat kaç yaşında, yasak dizisi nejat resimleri, yasak dizisi nejat biyografi, yasak dizisi nejat gerçek adı ne, yasak dizisi nejat, burak yamantürk kimdir, burak yamantürk kaç yaşında, burak yamantürk yaşı kaç, burak yamantürk resimleri, burak yamantürk biyografi, burak yamantürk gerçekte kim, burak yamantürk hayatı

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir