YASAK DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER DİZİ KONUSU NEDİR – YASAK DİZİSİ KARAKTERLERİ VE İSİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
yasak dizisi oyuncuları ve konusu - YASAK DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER DİZİ KONUSU NEDİR - YASAK DİZİSİ KARAKTERLERİ VE İSİMLERİ

YASAK DİZİSİ OYUNCULARI VE KONUSU

Son zamanlarda ekranlara gelen dizilerin hemen hemen hepsi bir romandan ve hikayenin diziye uyarlanması oluyor. Bunlara yeni eklenen dizilerden biriside YASAK dizisi oldu. Yasak dizisi ATV ekranlarında izleyici ile bulaşacak. Türkiye’nin ilk kadın romancısı olan Fatma Aliye Hanım’ın Muharadat adlı romanının diziye uyarlanması olan Yasak dizisi izleyicinin şimdiden ilgisini çekmiştir. Osmanlının son dönemlerinde geçen olayları konu alan yasak dizisi için İstanbul Beykoz da kurulan set 10 dönümlük bir alanı kaplıyor.
Eski bir dönemi anlatan Yasak dizisindeki karakterler için binlerce kıyafet dikildi. Osmanlı döneminin son zamanlarında konakta geçen bir hikayeyi anlatacak olan yasak dizisinde dönemi daha iyi yansıtılabilmesi için büyük harcamalar yapılmış ve oldukça iddalı bir dizi olmuştur.

Atv de yayınlanan Yasak dizisinin oyuncu kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Yasak dizisinin başrollerini Fikret Kuşkan, Deniz Çakır, Burak Yamantürk, Ezgi Eyüboğlu gibi ünlü isimler paylaşıyor. Yasak dizisi ne zaman başlayacak sorunusun cevabı ise yetkililer tarafından Nisan ayı ortaları olarak duyuruldu. Sizlere bu yazımızda Yasak dizisi oyuncuları kimler, Yasak dizisi konusu nedir, Yasak dizisi karakter isimleri nelerdir gibi dizi hakkında merak edilenleri paylaşacağız.

Yasak Dizisi Oyuncuları Kimler

Yasak Dizisi Nazım Bey – Fikret Kuşkan
Yasak Dizisi Calibe – Deniz Çakır
Yasak Dizisi Nejat – Burak Yamantürk (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Yasak Dizisi Asude – Ezgi Eyüboğlu  (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Yasak Dizisi Münevver – Buket Dereoğlu
Yasak Dizisi Ali Fuat – Hakan Yufkacıgil (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Yasak Dizisi Nabi – Gürbey İleri
Yasak Dizisi Ruşen – Tuğçe Kumral (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Yasak Dizisi Kıymet – Onuryay Evrentan
Yasak Dizisi Mehveş Kalfa – Ayşe Tunaboylu
Yasak Dizisi İncilay Şahin
Yasak Dizisi Işıl Keskin
Yasak Dizisi Mehmet Esen 
Yasak Dizisi Başak Özel
Yasak Dizisi Recep Yener
Yasak Dizisi İpek Düzgünkaya
Yasak Dizisi Burak Temiz
Yasak Dizisi Emir Fındık
Yasak Dizisi Biran Damla Yılmaz
Yasak Dizisi Nevzat Yılmaz
Yasak Dizisi Serhat Onbul

İlerleyen günlerde Yasak dizisinin tüm oyuncu isimlerini ve oyuncuların hakkındaki bilgileri buradan bulabilirsiniz.

Yasak Dizisi Konusu Nedir

Yasak dizisinin konusu ise şöyle: Yasak dizisi Muhadarat romanının uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Olaylar 19. yüzyılın sonlarında geçiyor. Osmanlı toplumunun konak hayatının detaylı bir şekilde işlendiği Muhadarat’ın uyarlaması olan Yasak dizisinde aşklar, hırs, entrikalar, yıkılan hayallerin yeniden yapılanması anlatılıyor.
Dönemin önde gelen iş adamlarından ‘Nazım Bey’, eşinin ölümünden sonra uzun yıllar süren yalnızlığını, memur bir babanın kızı olan ‘Calibe’nin aşkıyla unutur. Hiç düşünmeden ‘Calibe’ ile evlenmeye karar veren ‘Nazım Bey’, bu evlilikle birlikte ‘Calibe’nin geçmişini de hayatına sokacağını bilmemektedir. Calibe ise hırslı ve birtakım hedefleri olan bir kadındır. Ayrıca teyze oğlu Nejat’a aşıktır…
‘Calibe’, önüne dünyaları seren, ona kendini değerli hissettiren, hayran olduğu kocası ‘Nazım Bey’ ile yıllarca evlilik hayali kurduğu çocukluk aşkı ‘Nejat’ın arasında kalır. Dizi; bir kadının hırsı, bir adamın yalnızlığı ve bir başka adamın hayal kırıklığı ile mücadelesi ve her gün yeniden kurduğu hayallerini anlatıyor. Ortaya çıkan aşk düğümü, çözülmesi zor bir hal alıyor.

yasak dizisi, atv yasak dizisi oyuncuları kimler, yasak dizisi konusu nedir, dizi oyuncu isimleri, yasak dizisinde kim kimdir, yasak dizi oyuncu kadrosu, yasak dizisi nerde çekiliyor, yasak dizisi ne zaman, yasak dizi hakkında merak edilenler, yeni diziler, atv de başlayan yasak dizisinin konusu ney, yasak hangi günler, yasak oyuncuları, yasak dizisi karakterleri, yasak dizisi calibe, yasak dizisinin kitabı, muhadarat kitap özeti, yasak 1. bölüm izle, yasak 1. bölüm fragmanı izle, yasak tanıtım fragmanları, yasak konusu nedir, yasak hangi kanalda saat kaçta,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir