Yeni Mucize Zencefil!!!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
zencefil - Yeni Mucize Zencefil!!!
                  Sizlerden özür dileyerek yazıma başlamak istiyorum. Uzun zamandır paylaşım yapamadım. Sizinde yazılarımdan fark ettiğiniz gibi sizlerle bugüne kadar kanıta dayalı olmayan hiçbir yazı paylaşmadım. Yine sizlerle kanıtlanmış faydaları göz ardı edilemeyecek kadar değerli bir bitki ile uyguladığım zayıflama yöntemiyle karşınızdayım…

                  Zencefili çoğunuz tanıyor olmalısınız. Büyük marketlerde ve pazarlarda kolayca bulabileceğiniz bu bitki size bir doktordan çok daha faydalı olacak. Kış aylarının üstünüze yapıştırdığı kilolarınızdan veya yıllardır yakanızı bırakmayan kilolarınızdan kurtulmanız için bu yazımı dikkatle okumanızı tavsiye ediyorum.

         
                 “Kilo Hayatım” isimli yazımı okuyanlar benim astım hastası olduğumu bilirler. Ve astım hastalığının tek çaresi olarak benim gibi hastalara kortizonu dayatan doktorlara inat hepsini bırakarak aldığım onlarca kilomu vermeme rağmen astım hastalığının yakamı bırakmaması nedeniyle ( ilaçların hiç bir faydasını görmediğim için bıraktım) bu işi kökten çözecek doğal bir yöntem bulmam gerektiği için araştırmaya başladım. Hintli bir arkadaşım daha hastalığa yakalanmamın ilk aylarında bana zencefil kullan bu hastalıktan tamamen kurtul demişti. Ataklarım son aylarda tekrar şiddetli bir şekilde dönüş yapmış ve artık atak geçirmekten nefes alamaz olmuştum. Yine o ventolin denen ilacı eczaneden almak zorunda kalmıştım. Ne kadar içinde kortizon çok az deseler de benim vücuduma zararı bolca kilo alımı olarak dönüyordu. elimde ilaç eczanenin karşısındaki marketten alışveriş yapmak için girdiğimde karşımda zencefil bana bakıyordu. denemekten ne çıkar dedim ve aldım. Deep’i aradım. Nasıl kullanayım dedim. Bana gece yatarken ve sabah uyanır uyanmaz ince rendede rendeleyip bir bez yardımıyla (tülbent) suyunu çıkar ve 1 yemek kaşığı iç ama üstüne sakın bir şey içme dedi. Sonuç ben şuan 7 haftadır bu kürü uyguluyorum
  • İlk kullandığım günden beri bir kez bile astım krizi geçirmedim.
  • Artık duman toz çiçek kokusu ve benzeri alerji yapan hiçbir şey beni rahatsız bile etmiyor.
  • Hayatım boyunca hiç bu kadar enerjiyle dolu olmamıştım.
  • Artık buz gibi havalarda dahi üşümüyorum.
  • Polen mevsiminde bile ormanın içinde özgürce yürüyüşlere devam ediyorum.
  • Ve en güzeli de 2. haftanın sonunda vermek isteyip veremediğim son 4 kilom yoktu…

          Evet hemde soğuk hava nedeniyle 2 hafta boyunca ev işleri dışında hiç hareket yapamamış olmama rağmen tartıda 4 kilo kaybolmuştu. Bu sonuçtan yola çıkarak bir deney yaparak zencefilin zayıflama ile bağlantısı olup olmadığını araştırmam gerekir diye düşündüm. Olumsuz hiçbir etkisini görmediğim için yakın görüştüğüm ve ne yaparsa yapsın kilo veremeyen bir hastama bir kilo zencefili hediye ettim. Kendisi kilo vermek için uçurumdan atla deseler onu bile yapacak durumdadır. Vücudu çok sert ve adımsayarla günde 23000 adım yürüyen ve yemesi de öyle çokta abartılı olmayan biridir. Ama 1 yılda en fazla 8 kilo verebildi. Günde 1 kez çayını ve gece gündüz taze zencefil suyu içersen eğer belki faydası olabilir dedim. Söylediğim anda çayını yaptı ikimize de yani hemen başladı ve şuan 5. haftasında TAM 7 KİLO verdi. Yarın kendisi için kıyafet almaya gideceğiz. Her gün  tartıdan sonra ağlaya ağlaya teşekkür ettiği günleri geride bıraktık. Kendisi de bu duruma alışmaya başladı ve artık tartıya çıkmadan kaç kilo verdiğini tahmin edebiliyor.
         
          Sonuçtan da anlaşılacağı gibi son kalan kilolar, sürekli kilo kaybından sonra yaşanan duraksama dönemleri, inatçı kilo problemi olanlar, tatlı kriziyle başa çıkamayanlar için bu yöntem biçilmiş kaftan. Birde bağışıklık sisteminiz kuvvetlendiği için toksin atıcı etkisini de eklersek sonuç ortada.

HEPİNİZE SAĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUM…
saglikli kalp - Yeni Mucize Zencefil!!!

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir