ZAHİDE İLE YETİŞ HAYATA PROGRAMI KURU SAÇLAR İÇİN BESLEYİCİ KÜR TARİFİ VE YAPILIŞI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
yemek tarifleri 1 - ZAHİDE İLE YETİŞ HAYATA PROGRAMI KURU SAÇLAR İÇİN BESLEYİCİ KÜR TARİFİ VE YAPILIŞI

ZAHİDE YETİŞ PROGRAMI KURU SAÇLAR İÇİN KÜR TARİFİ…

Sabah programları ev hanımları tarafından ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Hafta içi her sabah ekranlarda olan ve ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Zahide Yetiş’in sunduğu Zahide ile Yetiş Hayata programı gündüz programları arasında en çok izlenen ve takip edilen programlar arasında yerini almayı başarmıştır.

ATV Zahide Yetiş’in programı ev hanımlarının ilgilendiği ve hanımlar tarafından merak edilen konuların işlendiği her gün farklı konular ve farklı konukların yer aldığı Yetiş Hayata programında moda, yemek tarifleri, güzellik, bakım, sağlık, çocuk gelişimi gibi bir çok konuda bilgiler sunulması tüm hanımların hoşuna gitmektedir. Özellikle her gün değişik güzellik tarifleri ve pasta, poğaça tarifleri gibi birbirinden faydalı tarifleri izleyenler ile buluşturuyor.

Zahide Yetiş’in sunduğu Yetiş Hayata Programında yapılan Kuru Saçlar İçin Kür Tarifi 

Kuru Saçlar İçin Kür Tarifi 

Kuru Saçlar İçin Yapılan Kür Tarifi Malzemeleri

Malzemeler:
* 1 yemek kaşığı argan yağı
* 1 yemek kaşığı sızma zeytinyağı
* 1 tatlı kaşığı çörek otu (saç kırılmasını önler)

Hazırlanışı: 
Argan yağı, sızma zeytinyağını ve çörek otu yağını cam bir kasenin içinde karıştırın. Karışımı saçlarınıza uygulayıp bekletebildiğiniz kadar bekletin. Daha sonra saçlarınızdan arındırmak için saçı ıslatmadan şampuanlayıp yedirin daha sonra durulayın. Bu maskeyi haftada 2 gün uygularsanız bir, bir buçuk ay sonra sağlıklı saçlara kavuşursunuz.

zahide yetişin programı, zahide ile yetiş hayata programı izle, zahide ile yetiş hayata programında yapılan yemekler, zahide yetiş programı tarifleri, zahide yetiş programı kuru saçlar için yapılan kür tarifi, zahide yetiş kuru saçlar için yapılan kür tarifi, saçlar için besleyici kür zahide yetiş tarifi, maske tarifleri, atv yemek programı, atv, zahide yetişin bugünki programında verilen tarif, kuru saçlar için kür yapılışı ve malzemeleri, zahide ile yetiş hayata haziran izle, zahide yetişin bugünki programı,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir