Zamanı sen tasarla!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
1297277263301 - Zamanı sen tasarla!

Zaman çok önemli. Hızla akıp giderken elimizde tutamasak bile şık ve zarif saatlerle zaman ile aramıızda bir iletişim kuruyoruz.  Peki saatiniz sizleri ne kadar yansıtıyor? 

Bugün sizlere harika bir siteden bahsedeceğim. Burada dakikalar içinde kendi saatinizi tasarlayabilir eğlenirsin. Tasarladığın saat aynı zamanda kolumda olsun dersen sipariş edersin ve aynı gün kargoya verilir. Kendi tasarımını kolunda gururla taşırsın.
Tasarım arayüzünde kol saati içine resim ekleyebilirsin. Ayrıca istediğin yazıyı saat içine de yazabilirsin. Saatin sadece sana özel olur. Eşi benzeri olmayan tasarımınla akıp giden zamanı tebessümle izlersin.
http://www.saatiniyarat.com/ burada herşey senin eserin. Keyfini çıkart.

Sevdiklerin için unutulmaz bir hediye
 http://www.saatiniyarat.com/  önünüze sunulan binlerce seçenekten, ya da kendi tasarladığınız saatlerden sevdiklerinize hediye edebilir, sonsuza dek unutulmayacak hediye seçiminizle mutlu eder ve mutlu olursunuz.
Anneye, babaya, sevgiliye, arkadaşa… Belki öğretmenler gününe… Bir anı zamansız kılan tasarımlar yapabilirsiniz. İkinizin birarada olduğu bir fotoğrafı saat içine yerleştirebilir yani resimli kol saati hazırlayabilir ve içine dilediğiniz yazıyı yazabilirsiniz. Hatta gösterge seçimi yaparak, klasik bir saati spor bir saate dönüştürebilirsiniz. Burada Her Şey Senin Eserin! Tasarımı tamamiyle sana ait bir ürünü hediye etmek emin olun karşınızdaki insanı fazlasıyla mutlu etmeye yetecektir.

Fiyatlar çok uygun. Hazır tasarımlar şahane. tasarım yapmak çok ama çok kolay. O zaman durmayın http://www.saatiniyarat.com/  da iyi eğlenceler 🙂

Bir cevap yazın