Zayıflamak İçin Neler Denedim Neler!!!


0
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FACE KAPAK - Zayıflamak İçin Neler Denedim Neler!!!
                 Evet başlıktan da anlayacağınız gibi sizlerin de denemiş olduğu ya da denemeyi düşündüğü birçok zayıflatıcı ürünü bende kullandım. Sayısını hatırlamıyorum ama sanırım yazımızın sonunda birlikte anlayacağız :). İçlerinde sonuç aldıklarımda oldu hiç işe yaramayanları da oldu. Ama işin özünü anlamama yardımcı oldular. 


                Bunları şöyle maddeler halinde sıralayalım;

              ***Zayıflama haplarının büyük çoğunluğunun içeriğinde subtramin maddesi barındırır ve bu maddenin ciddi yan etkileri vardır. Bu tür ilaçlar zaten hayattan umudunu kesmiş düzeyde kilolu olan, yerinden kalkamayan, hareketleri tamamen sınırlanmış, morbit obez sınıfındaki hastalar için üretilmiş. Yani ölmeden önceki son umut yerine geçer. YANİ 30 KİLO FAZLAN BİLE OLSA SENİN İÇİN ÇOK SAKINCALI!
              ***Mama yada shake denilen iştah kontrolü için besin takviyesi diye satılan kutucukların da morbit obeziteye uygun olduğunu anladım. Hani eskiden “Gelecekte insanlar uzaylı filmlerindeki gibi kapsülle beslenecek” denirdi. Peki daha 15 sene önce kullandığımız bu cümle ne anlama geliyormuş? Yaa hiç fark etmediniz değil mi? Tam olarak yapılmaya çalışılan sağlıklı beslenmeyi yok edip hap, toz kapsül bilmem ne diye bedeninizi ve zihninizi çürüterek bunun üzerinden para kazanmak. Kaçınız omega 3 deposu olan balığı haftada 1-2 kez yemek yerine kapsül olarak kullanıyor? Anlayacağınız bedenimiz para için yok olmak üzere… 

zayıflama hapı - Zayıflamak İçin Neler Denedim Neler!!!

              ***Zayıflamak uğruna hatta oda değil hızlı zayıflamak uğruna sağlığımızdan olmak için yüzlerce liralar harcamak tamamen SAÇ – MA – LIK!!!

              Bende vakti zamanında bu yöntemlerin çoğunu denedim ve sizlere örnek olması açısından isimlerini ve aldığım sonuçları hatta harcadığım paraları dahi açıklamak istedim. 

              Bakın bunlar nelermiş?
  TERMAL SAUNA ŞORT

termalsaunasortkullanm - Zayıflamak İçin Neler Denedim Neler!!!

           
           Yanlış hatırlamıyorsam ilk olarak bu ürünle başlamıştım. televizyonda haberlerde 3 cm incelmeyi noter huzurunda yaptıklarını görünce ertesi gün binbir marka diye bir şirketten hemen sipariş etmiştim. 3 gün içinde elime ulaşan korse gibi bir şort ve bildiğin kaya tuzuna benzeyen lut gölü tuzu dedikleri madde oldu.                          Televizyonda gördüğüm karışım kremsi bir şey olmasına karşın elime geçen tuzu suyla karıştırınca rengi dahi değişmedi. Hadi dedim deneyeyim ne olacak içmiyorum sonuçta değil mi? 
           Banyoda şortun denk geleceği her yeri bu suyla yıkayınca oldum yapış yapış :)… Hadi dedim vereceğim 6 kilo için azcık katlanacağız bu çileye. Derken kuruyken rahat giydiğim o şortu tuzu sürünce giyebilmek için tam 15 dk uğraşınca anladım ki bu şort kesinlikle o 3 cm incelme giyip çıkarmak için harcadığın enerji sayesinde oluyormuş. Uzun uğraşlar sonucu şortu giydim yürüyüşe çıkayım iyice terlesin dedim. Terlemeyi bırak suyum çıktı. Bu konuda etkisini kanıtladı. 
           3 gün boyunca her gün 3 saat kullandığım şort sayesinde gözle görülür bir incelme ve 3 kilo verince çok üst üste oldu biraz vücudum dinlensin diyerek 2 gün kullanmadım. Tekrar giymeden önce bir tartıldım ne göreyim? Başladığım kilodayım. Haydaaa ne oldu şimdi? Boşa gitti paralar. O zaman yeni çıktığında 89 liraya almıştım. 
           2 hafta boyunca gün aşırı devam ettim yine de ama nafile bi alıyorum bi veriyorum derken motivasyon düştü ve bıraktım. 5 sene kadar çekmecelerin diplerinde süründükten sonra 4 ay önce ev taşırken çöpe attım.

   ELMA&KROM HAPI

elma krom - Zayıflamak İçin Neler Denedim Neler!!!

           
            Bu hapı da yine ilk çıktığında eczanedeki kadının önerisiyle deneyen birisi olarak şunu söylemeliyim ürün kesinlikle orijinaliydi ve bir ayda 6 kilo vermiş, sanırım iki yılda hiç geri almamıştım. Çünkü 38 beden benim için yeterliydi. Ağız kuruluğu dışında hiç yan etkisi olmadığı gibi yemek yemeyi unutacak hale gelmiştim. Birisi söylemese yemek yemek aklıma gelmediği gibi hayattan tat almaya başlamıştım. Ama bunları okuyup da gidip boşuna bu haptan almayın orijinalini korsanları yüzünden yasakladılar ve şuan Türkiye’de orijinalinin satışını durdurdular. Ama dikkatinizi çektiyse eğer vermem gereken 6 kilom vardı ve bir kutu kullandım sadece yani uzun süre kullanmadığım için bu tam bir kanıt sayılmazdı. 

 DİET PATCH YANİ DİET BANT

diet bant - Zayıflamak İçin Neler Denedim Neler!!!


          Bu arkadaşı da dışarıdan yemek zorunda kaldığım için verdiğim kiloları hızla almaya başlayıp basenlerim çıktığında yine bir eczacının önerisiyle, spor yapmaya vaktim yok bahanesiyle, tam 150 liraya almıştım. Her gün kürek kemiğinin üstüne yapıştırıp vücudumdaki bu yabancı şeyle gezerken kendimi podyum mankeni gibi incecik hissetmeme sebep olduğunu itiraf etmeliyim. Diğerinde olduğu gibi bu üründe açlık hissetmeme engel oluyordu. Toplamda 7 kilo vermiştim ama bağışıklık sistemim çökmüş o kış tam 7 kez ağır gribe yakalanmıştım. Çünkü önüme zeytin koysan 1 tane ya yedim ya yemedim. Yemeğin resmini görmeye bile katlanamıyordum.Anlayacağınız bu yöntemde işe yaramadı. Sağlıklı olmadıktan sonra ne anladım bu işten.

HERBALİFE ÜRÜNLERİ

herbalife - Zayıflamak İçin Neler Denedim Neler!!!


         Bir arkadaşımın kariyer yapmak uğruna 10 kilo fazlam olduğu bir dönemde bana koliler dolusu mamalar, haplar, çaylar, tozlar satmasıyla başlayan ve 15 günlük işkence döneminin ardından gözünün yaşına bakmadan 650 lira ödemiş olduğum ürünleri çöpe atmamla biten maceramdır. 
        Bahsettiğim kapsülle beslenme çağını beynimize kazımaya çalışan şarlatan niteliğinde, geçmişlerinde ne olduklarını çok iyi bildiğim, saçma sapan insanların uydurma hikayeleriyle insanları soyup soğana çevirdikleri bir oyun. 
        Sonuç; 15 gün sonunda baş ağrısı düşük tansiyon ve sonu gelmeyen kusmalardan, 3 ayda kurtulabildiğimi düşünürsek tehlikeli bir son.

 LİDA ZAYIFLAMA HAPI

Lida zayıflama - Zayıflamak İçin Neler Denedim Neler!!!


       Bunu denemesem olmazdı sanki. Kortizonlu ilaçlarla astım tedavisi görmeye başladığımda, hızla aldığım kilolardan kurtulamayıp, sonucunu hiç düşünmeden internetten sipariş ettim. 7 gün sonunda hastanelik olduğum, korku filmi tadında hastanede geçen 7 gün sonunda akut böbrek yetmezliği tanısıyla ve ömür boyu kullanacaksın dedikleri bir ilaçla hastaneden dönüp bir daha firmasından yanıt alamadığım lanet ilaç. Hatta benimle iletişime geçen, lida eda diye telefonumda hala kayıtlı olan bu firma böbreğimi kaybetmeme sebep oluyordu. Artık içine tnt falan koydular herhalde resmen ölümün eşiğinden döndüm. 59 liraya almıştım. Fiyatlarını bilerek yazıyorum. Sağlığımı kaybetmek için neler yaptığımı görmeniz için.                  Bu hapın orijinali falan yok arkadaşlar. Hepsi korsan ürün. Reklamlarına falan kanıpta, sakın telafisi mümkün olmayan sağlık sorunlarına davetiye çıkarmayın. Bunları yaşadıktan sonra akıllanmışsındır artık diyeceksiniz. Hayır tabiiki de bir tane daha var 🙁 …

FOREVER LİVİNG ZAYIFLAMA SETİ

forever living - Zayıflamak İçin Neler Denedim Neler!!!


               Sağlığım düzelip aradan 6 ay geçtikten sonra birazda bitkisel, doğadan falan filan saçmalıklarına kanıp, arkadaşımın ısrarlarına dayanamayıp bu paketi de 600 liraya falan getirttim. 9 günde 9 kilo verdiriyor dediler. Başladım kullanmaya; o iğrenç kokulu polenler, arı sütleri, mamalar, aloe veralar, her yerde  yanımda taşıdığım şişe şişe çaylar 9 gün boyunca gıda olarak sadece günde 1 yeşil elma yiyerek 9 günü bitirdiğimde 5 kilo vermiştim. Ama içimden iğrenç kokular geliyordu artık. Birde devam ürünü dediler, onları da aldık devam ediyoruz ne oldu bilin bakalım? Onca içtiğimiz omega 3 kapsüllerine rağmen bir gün sokak ortasında kalakaldım, evin yolunu hatırlayamadım. Şuurum bulanıklaştı. Tek hatırladığım ismim oldu. 3 gün boyunca hafızam yavaş yavaş yerine geldi. 

                       Bu kadar ürün denediğimin bende farkına varmamıştım, ama hepsi yaşanmış gerçekler. Yaklaşık olarak bir buçuk sene önce bu saçmalıklara son noktayı koydum. Elma sirkeli sarımsak karışımını kullanarak astım, akut böbrek yetmezliği ve kilo sorunumu çözmekle kalmadım, birde yazları bile grip olabilen ve yılda 8 kez grip olmadan yeni yıla merhaba diyemeyen ben son 1 senedir daha bir kez bile grip olmadım. Bağışıklık sistemim düzeldi artık. Sırf bu dolandırıcılar para kazansın diye neredeyse hayatımı kaybedecektim. Umarım sizde yazdıklarımdan kilo vermenin öyle yattığın yerden hapla, tozla olmadığını anlamışsınızdır. Ve size sunduğum kendi ellerinizle hazırladığınız bu karışımı bitirdiğinizde, teşekkürlerinizi yorum bölümünde gördüğümde çok mutlu olacağım.
                Hepinize SAĞLIKLI GÜNLER diliyorum…   
sağlıklı beslenme - Zayıflamak İçin Neler Denedim Neler!!!               

Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format