ZEYNEP KAMİL HASTANESİ RANDEVU ALMA – ZEYNEP KAMİL HASTANESİ NUMARA ALMA EKRANI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ZEYNEP KAMİL HASTANESİ RANDEVU ALMA…

Giderek değişen teknoloji ve uygulamalar hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bunlardan biri ve hemen hemen hepimizin kullandığı veya kullanabileceği olan MHRS uygulamasıdır. Bilindiği üzere hastaneye gitmek isteyen birisi randevu almak için hastaneye gidip randevu alıyordu ve gittiğinde numara bitmiş yada o gün doktor yok gibi aksaklıklarla karşılaşıp muayene olmadan geri dönebiliyordu ve boş geri dönmemek için ise sabah erkenden gidip randevu sırasına giriyordu.
Şimdi ise MHRS uygulaması ile artık numara almak çok kolay MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) ile internet ve telefondan istediğiniz güne ve hastaneye kolayca numara alınabiliyor.

Sizlere bu yazımızda İstanbul Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine randevu alma işlemleri ve direk randevu alma sisteminden nasıl numara alınacağını açıklayacağız.
Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bilindiği gibi İstanbul da çocuk hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum üzerine en gelişmiş hastanelerden birisidir. Zeynep Kamil Hastanesine randevu almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak istediğiniz bölüme numara alabilirsiniz.

ZEYNEP KAMİL HASTANESİ RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

mhrs randevu alma - ZEYNEP KAMİL HASTANESİ RANDEVU ALMA - ZEYNEP KAMİL HASTANESİ NUMARA ALMA EKRANI

Hastanelere internet üzerinden ve telefon ile numara almak için tek bir sistem haline gelen MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) ile randevu almak için TC numaranız ve bir e-posta adresi ile sisteme kayıt olarak hastaneye numaranızı alabiliyorsunuz. Her bir kişi sisteme kendi TC si ile bir defa kayıt oluyor ve devamlı aynı isim ve tc numarası ile giriş yapıyor.

MHRS’ye nasıl kayıt olunur? 

Yukardaki MHRS üye ol linkine tıkladığınızda karşınıza böyle bir alan çıkacak. TC kimlik numaranızı girmek zorunlu Ardından da aşağıdaki alanları dolduracaksınız. Bu işlemi yaptığınızda üyeliğin gerçekleşmiş olacak. Sonra ana sayfaya dönüp MHRS randevu al butonuna tıklayıp TC numaranızı ve parolanızı girerik randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS RANDEVU İPTAL NASIL YAPILIR? 

MHRS sistemi üzerinden aldığınız randevuyu son 15-20 dakikaya kadar iptal edebilmektesiniz. MHRS Randevunuzu iptal etmek için önce MHRS randevu sayfasından TC kimlik numaranızı ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor. MHRS randevu al bölüme girdiğinizde, Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ taraftaki “Randevu Geçmişi”kısmından randevularınızı görebilir, iptal etmek istediğiniz randevunun sağ tarafındaki “İPTAL ET” butonuna basmak sureti ile randevunuzu iptal edebilirsiniz. Ayrıca ALO182 MHRS hattını arayarak da randevunuzu iptal ettirebilirsiniz.

HRS RANDEVU GÖRÜNTÜLEME 

Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ taraftaki “Randevu Geçmişi”kısmından randevularınızı görebilirsiniz.

MHRS ŞİFREMİ UNUTTUM NASIL ALABİLİRİM? 

Hastane randevu şifrenizi unuttuysanız ne yapmalısınız? Yeni şifre için 3 yol var.

MHRS AİLE FERTLERİ İÇİN RANDEVU ALABİLİR MİYİM? 

İşlemler T.C. Kimlik numarası üzerinden yapıldığından bütün Aile fertleriniz için ayrı ayrı kendi Kimlik numaraları ve Kimlik bilgileri ile hesap oluşturmalısınız. İsterseniz aile fertleri için üye kaydı oluştururken hepsinde aynı mail adresi ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

MHRS ŞİFREMİ VE HESAP BİLGİLERİMİ NASIL DEĞİŞTİRİRİM?

Randevu al bölüme girdiğinizde, Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ taraftaki “Hesap Bilgileri” kısmından ilgili değişikliği yapabilirsiniz.

ALO 182 MHRS RANDEVU EN ERKEN NE ZAMANA RANDEVU ALABİLİRİM?

Aradığınız tarihten itibaren en erken 1 gün sonrası için randevu alabilirsiniz. Dilerseniz 15 gün sonrasına kadar herhangi bir güne randevu talep edebilirsiniz.

ALO 182 MHRS’DEN KAÇ RANDEVU ALABİLİRİM, YAKINLARIM İÇİN RANDEVU ALABİLİR MİYİM?

Kendinize ve yakınlarınıza her aramada en fazla dört randevu alabilirsiniz. Aynı güne kendinize farklı polikliniklerden en fazla iki randevu alabilirsiniz. 

ALO 182 MHRS RANDEVU HATTI ÜCRETLİ Mİ? 

ALO 182 Randevu Hattı acil aramalar kapsamında olmadığından ücretlidir. Hem sabit hatlardan hem de cep telefonlarından 182′ yi aramak sabit bir telefon hattını aramakla eşdeğerdir. BTK’ ya göre Türkiye’ de sabit hatları aramak 01.04.2013 tarihinden itibarendakikası en fazla 43,89 kuruştur. Türk-Telekom dakikası 7-15 kr. arası ücretlendirme yapmakta olup, tarifeler değişebilmektedir. İnternet ve akıllı cihazlar (cep telefonu, tablet vs.) üzerinden alınan randevular ise ücretsizdir.


MHRS MOBİL UYGULAMASI 

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için “MHRS Mobil” uygulaması hizmete girmiştir. “MHRS Mobil” cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (app store, play store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

zeynep kamile nasıl numara alabilirim, zeynep kamil randevu alma, zeynep kamil internetten randevu alma, zeynep kamil randevu işlemleri, zeynep kamil randevu alma, zeynep kamil hastanesi çocuk nöroloji randevusu alma, zeynep kamil renkli ultrason randevusu alma, zeynep kamil çocuk hastanesine randevu alma, zeynep kamil kadın doğuma nasıl numara alabilirim, zeynep kamilde kürtaj oluyormu, zeynep kamilde tüp bebek varmı, zeynep kamil tüp bebek merkezi, zeynep kamil telefon numarası, zeynep kamil hastanesine randevu alma, mhrs randevu ekranı, mhrs randevu alma, internetten hastane randevusu almak, zeynep kamile nasıl numara alabilirim, zeynep kamil numara alma ekranı, zeynep kamil ikili test numarası alma, zeynep kamil 3 lü test randevu,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir