ZEYTİN TEPESİ OYA KİMDİR – OYA OKAR KİMDİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

oya okar kimdir, oya okar kaç yaşındadır, oya okar nerelidir, oya okar biyografi, oya okar hayatı, oya okar resimleri, zeytin tepesi oya tolunay kimdir, , zeytin tepesi dizisi oya kim, zeytin tepesi oya, zeytin tepesi oya resimleri, zeytin tepesi tarıkın nişanlısı kim, zeytin tepesi oya gerçek adı ne, zeytin tepesi oya hangi dizilerde oynamıştır,

Zeytin Tepesi Dizisi Oya Karakteri Kimdir…

Başrollerinde Aslıhan Gürbüz, Tayanç Ayaydın, Salih Bademli ve Ayça Varlıer gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D’nin yeni dizisi zeytin tepesi beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Zeytin Tepesi dizisi konusu kadar dizi oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler ile de oldukça dikkat çekmektedir. Zeytin Tepesi tüm kadro oyuncularının biyografilerini ve zeytin tepesi dizisinde kim kimdir gibi bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda zeytin tepesi dizisi oyuncuları arasında olan ve Oya Tolunay karakterini canlandıran Oya Okar hakkında merak edilenleri ve oya okar kimdir kaç yaşındadır nerelidir, zeytin tepesi oya kimdir, zeytin tepesi oya karakteri resimleri ve zeytin tepesi oya gerçek adı nedir gibi soruların cevaplarını paylaşacağız.

zeytin tepesi oya kimdir1 - ZEYTİN TEPESİ OYA KİMDİR - OYA OKAR KİMDİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ
Zeytin Tepesi Dizisi Oya Tolunay Kimdir?

Zeytin Tepesi dizisi Oya Tolunay karakterini canlandıran Oya Okar zeytin tepesi dizisinde Tarık’ın nişanlısı rolünde ve Ragıp’ın kızıdır. Oya Tolunay Çok güzel, alımlı, kibirli, hırslı, tutkulu bir karakterdir. Tarık’a deli gibi aşık gözü Tarıktan başkasını görmemektedir.

Zeytin Tepesi Dizisi Oyuncusu Oya Okar Kimdir

Oya Okar 12.01.1986 yılında İstanbul da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünü bitiren güzel oyuncu Oya Okar birçok dizi ve filmde yer almıştır. Oya Okar’ın en dikkat çeken yapımı ise 2007 yılında çekilen Doktorlar dizisi olmuştur. 
Dizide Gülümsün karakterini canlandıran güzel oyuncu bunun dışında tiyatroda da 2010 yılında istanbul  devlet tiyatrosu İmparatorluk Kuranlar adlı oyunda ve 2012 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosunda sessizlik adlı oyunda da oynamıştır. bu yazıyı çalanın taaa ….. bu yazıyı çalan kişi şunları kabul etmiş olur eğer bu yazıyı çalıyorsam ben şerefsizin tekiyim kafam 2 kelime yazı yazmaya basmıyor ben bir malım bu yazıyı çalmakla hakkımda söylenmiş herşeyi kabul etmiş olurum yinede bu yazdığımı görüpte yayınlayanlar onlarında ayrıyetten ….
Oya Okar Rol Aldığı Diziler

  • Zeytin Tepesi
  • Ben Onu Çok Sevdim 
  • Mavi Kelebekler 
  • İstanbul Çocukları 
  • Doktorlar 
  • Şöhret
Oya Okar Resimleri
zeytin tepesi oya kimdir4 - ZEYTİN TEPESİ OYA KİMDİR - OYA OKAR KİMDİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

zeytin tepesi oya kimdir3 - ZEYTİN TEPESİ OYA KİMDİR - OYA OKAR KİMDİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

zeytin tepesi oya kimdir5 - ZEYTİN TEPESİ OYA KİMDİR - OYA OKAR KİMDİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

zeytin tepesi oya kimdir - ZEYTİN TEPESİ OYA KİMDİR - OYA OKAR KİMDİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ
Oya Okar Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir